Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

      Bu sitede yer alan bilgiler ve tavsiyeler tamamen bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, bu bilgiler asla ziyaretçilerimize teşhis ve tedavi önerisi olamaz, asıl olan hekiminizin teşhis ve tedavileridir.
      Bu sitede yer alan yazıların okunması ve anlaşılması, hekime olan gereksinimi ortadan kaldırmaz, burada yer alan tavsiye ve bilgileri hekiminize danışmadan uygulamayınız.
      Bu sitede yer alan bilgilerin doğru veya yanlış anlaşılmasından kaynaklanacak iyi veya kötü sonuçlar tamamen ziyaretçinin sorumluluğudur, www.duzcemedikal.com hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.
      Sitemizde yer alan bütün marka, isim, logo, resim v.b. haklar ilgili firmalara aittir.

Ürün Garantisi; Satışını yaptığımız tüm ürünler, üretim ve benzeri hatalara karşı üretici firma garantisi altındadır.

İade Şartları; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun da belirtildiği gibi satın alınan ürünler kutusu açılmamış ve deforme olmamış ise satıştan itibaren 14 gün içerisinde iade alınır ve bedeli ödenir.

Sipariş İptali; Ödeme onayı alınmış ve kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptal talebini telefon veya e-posta ile müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterlidir.

*** www.duzcemedikal.com, ziyaretçilerin kendi kimlik bilgileri de dahil olmak üzere, tüm bilgi akışında gizlilik ilkesine saygı gösterir. Site sahipleri, bu siteyi oluşturdukları ve yayınladıkları ülkede uygulanan sağlık bilgilerinin mahremiyeti ile ilgili mevzuatın gereklerini fazlasıyla uygulamayı ve saygı göstermeyi taahhüt eder.
*** www.duzcemedikal.com, satışını yaptığı ürünlerin fiyatlarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
*** www.duzcemedikal.com’dan alış-veriş yapan herkes bu anlaşmayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
      Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.